KINTANA GROUP, s.r.o.

polygrafický dělník - obsluha tiskařského stroje

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Střížovice - agenturní způsob zaměstnávání;
Obsluha tiskařského stroje, po zaučení i seřizování; praxe v obsluze tiskařského stroje min. 3 roky - ofsetový tisk podmínkou; práce vhodná spíše pro muže.; ochota učit se nové věci; po 3. a 9. měsíci možnost navýšení mzdy.
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na obědy; 25 dní dovolené; příspěvek na dojíždění do zaměstnání nebo zajištění a uhrazení ubytování v místě zaměstnání.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem: kintana@email.cz
Volné místo polygrafický dělník - obsluha tiskařského stroje pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: polygrafický dělník - obsluha tiskařského stroje

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: KINTANA GROUP, s.r.o.
Ulice: Klášterská 144
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Emil Petrov Aleksandrov
E-mail: Emil Petrov Aleksandrov
Telefon: +420 735 757 001

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KINTANA GROUP, s.r.o.