FRIGOMONT a.s.

rozpočtář

Odeslat

Pracovní náplň
SŠ či VŠ stavebního zaměření; praxe vítána; samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup; znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), AutoCad; řidičský průkaz skupiny B;
Nabízíme: možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje, zázemí stabilní a silné společnosti, odpovědnou a zajímavou práci, motivující finanční ohodnocení a firemní benefity aj.
Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu s fotografií zasílejte na e-mail: jiri.jemelka@frigomont.cz
Volné místo rozpočtář pro lokalitu Dačice.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - autocad, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: rozpočtář

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: FRIGOMONT a.s.
Ulice: 40
Město: Dačice
PSČ: 380 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing.Bc. Jiří Jemelka
E-mail: Ing.Bc. Jiří Jemelka

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRIGOMONT a.s.