Přijímací technik servisu

  • Kostelec

Pracovní místo ( Přijímací technik servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Přijímání objednávek k opravě a servisní kontrole vozidel
- Příjem vozidel do opravy nebo k servisní kontrole
- Stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu
- Komunikace se zákazníkem o průběhu opravy
- Administrace a logistika zakázek
- Předání vozidla po opravě nebo po servisní kontrole
- Prodej náhradních dílů
- Spolupráce se servisem a subdodavateli

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní
- Praxe v oblasti automobilů výhodou
- ŘP sk. B, C - podmínkou, E výhodou
- Práce na PC (MS Office, Internet), znalost systému SAP výhodou
- Orientace v katalogu náhradních dílů
- Výhodou zkušenosti se zákaznickým servisem, praxe v jednání s lidmi
- Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
- Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek
Nabízíme
- Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
- Pravidelné vzdělávání v oboru, produktová školení IVECO, FIAT
- Motivující finanční ohodnocení
Volné místo přijímací technik servisu pro lokalitu Kostelec.