TextilEco a.s.

třídička/třídič textilu, cenařka/cenař

Odeslat

Pracovní náplň
Práce na dohodu!! Po zapracování možnost práce na HPP.
Práce ve stoje. Jednosměnný pracovní provoz 6.00 - 14.30 hod.
Životopis zaslat na e-mail: janakonecna@textileco.as, tel. 516 411 765.
Volné místo třídička/třídič textilu, cenařka/cenař pro lokalitu Boskovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: třídička/třídič textilu, cenařka/cenař

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TextilEco a.s.
Ulice: Dřevařská 1418
Město: Boskovice
PSČ: 680 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Konečná
E-mail: Jana Konečná
Telefon: +420 516 411 765,604 101 355

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TextilEco a.s.