Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

třídička/třídič textilu

Pracovní místo ( třídička/třídič textilu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce na dohodu, po zapracování možnost práce na HPP.
Náplň práce: třídění textilu - práce ve stoje.
Požadujeme zodpovědnost, pečlivost.
Pracovní doba 6.00-14.30 hod od pondělí do pátku.
Benefity (příspěvek na stravování, výhodné nákupy).
Volné místo třídička/třídič textilu pro lokalitu Boskovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Ošetřovatel/ka zvířat, inseminační technik a noční porodník Pracoviště: Srní, 539 01 Hlinsko v Čechách. Pracovní náplň: ošetřování selat a prasnic, zapouštění prasnic. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín ...
VEMA, akciová společnost Hlinsko, Inzerováno včera

Všeobecný praktický lékař Místo výkonu práce: Ordinace zaměstnavatele (Pardubicko - Chrudimsko) POŽADAVKY: specializace v oboru Všeobecný praktický lékař - výhodou ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dobré platové podmínky, pružná pracovní doba První kontakt učiňte prosím na výše ...
MUDr. Radoslav Svoboda s.r.o. Rabštejnská Lhota, Inzerováno včera

Terénní sociální pracovník - pracovnice na Chrudimsku Pracovní náplň:kontaktní práce s rodinami nebo jednotlivci ohroženými sociálně negativními jevy (poskytování činností dle zákona č. 108/2006 Sb., spolupráce s návaznými službami a institucemi, s ostatními službami organizace, vedení ...
Šance pro Tebe, z.s. Chrudim, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit