řidič+závozník

Pracovní místo ( řidič+závozník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ŘP sk.C, místo výkonu : Středočeský kraj
Volné místo řidič+závozník pro lokalitu Holubice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

PLC PROGRAMÁTOR Využijte jedinečnou příležitost využít své zkušenosti a pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici: PLC PROGRAMÁTOR
Grafton Recruitment s.r.o. Opava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Skladník /řidič VZV Haló ! Haló ! Řidiči VZV s platným oprávněním ! Jste tu někde ? Pro logistickou společnost na Teplicku obsazujeme větší množství skladníků ! Máte zájem ?
Grafton Recruitment s.r.o. Teplice, Plný úvazek, Inzerováno včera

ELEKTRO PROJEKTANT/PROJEKTOVÝ MANAŽER BEZ ANGLIČTINY Jste zkušený Elektroprojektant a máte dost korporátních firem, kde Vám chybí osobní přístup? Pro menší firmu, se skvělou pracovní atmosférou a zaměřením na automatizaci, hledáme Elektroprojektanta. Pokud chcete svou kariéru posunout vpřed, nebojte ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny