CTSCZ spol. s r.o.

Teamleader call centra

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Louny, nová pobočka Podbořany
Telemarketingová firma specializující se na projekty zvláště v oblasti telekomunikací přijme pracovníka na pozici: Teamleader call centra.
Náplň práce:
• Řízení call centra
• Dohled nad zpracováním objednávek
• Strategické řízení rozvoje call centra
• Řízení týmu operátorů
• Komunikace s operátory a zákazníky
• Zpracovávání výsledků a reportů
Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nikoliv podmínkou)
• Znalost MS Office
• Spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, loajalita, ochota učit se novým věcem
• Schopnost pracovat pod tlakem
• Zkušenosti s vedením týmu
• Schopnost týmové i samostatné práce
• Manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce
• Organizační a řídící schopnosti, rozhodnost, odpovědnost, flexibilita, kreativnost.
• ŘP sk. B
kontakt: Kozák Pavel, e-mail: pavel.kozak@avacall.cz
osobně na kontaktní adrese v Žatci: náměstí Svobody 55
Volné místo teamleader call centra pro lokalitu Podbořany.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Teamleader call centra

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: CTSCZ spol. s r.o.
Ulice: Cyrila a Metoděje 72
Město: Podbořany
PSČ: 441 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Kozák
E-mail: Pavel Kozák

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CTSCZ spol. s r.o.