Zástupce manažera kvality

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Zástupce manažera kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Máte praxi v oblasti kvality v automotive?
Baví Vás komunikovat v anglickém jazyce?
Máte zkušenost s vedením týmu z oblasti kvality?
V tom případě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost - ZÁSTUPCE MANAŽERA KVALITY.
Co Vás čeká:
Vedení týmu odborníků v úseku kvality
Průběžná komunikace se zákazníky na téma aktuálního stavu kvality, řešení případných problémů a obecných dotazů
Řízení vnitřních i vnějších problémů souvisejících s kvalitou - komplexní proces až do zavedení spolehlivých trvalých nápravných opatření v místních týmech
Zajištění dodržování výrobních a kvalitativních standardů u všech výrobků a služeb poskytovaných zákazníkům v souladu s jejich požadavky
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Praxi na obdobné pozici v automobilovém průmyslu
Znalost nástrojů řízení kvality (APQP; FMEA; PPAP)
Komunikativní znalost anglického jazyka
Dobré vůdčí schopnosti, interpersonální a organizační dovednosti
Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
Dotované stravné, Další firemní benefity po zkušební době
Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
Firemní akce
kontakt: e-mail: kariera@cz.gestamp.com
Volné místo zástupce manažera kvality pro lokalitu Velemyšleves.