Śéfkuchař

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Śéfkuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky p.Mgr.Brejchová Z. 352 660 204
- e-mailem: zbrejchova@vez.hsl.justice.cz

Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou a výučním listem v oboru kuchař
- praxi v oboru, znalost přípravy stravy
- organizační a řídící schopnosti
- zdravotní a osobnostní způsobilost
- schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost

Platové podmínky:
- platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 564/2006 Sb.,
v platném znění
- 7. platová třída+ zvláštní příplatek+ příplatek za vedení a příplatek za směnnost.
- Dovolená v délce 25 dnů+dodatková dovolená.
- Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova@vez.hsl.justice.cz.

Zaměstnanecké výhody:
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
- sociální program
- poskytujeme indispoziční volno, odměnu při životním a pracovním výročí
- možnost ubytování
- možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR

Místo výkonu práce: Vězeňská služba České republiky, Věznice Horní Slavkov,
ulice Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov

Pracovní doba: PO-PÁ Ranní: 4.00-12.15 Odpolední: 11.45-20.00
SO,NE: 5.00-15.00
Volné místo śéfkuchař pro lokalitu Horní Slavkov.