Česká pojišťovna a.s. Obchodní poradce pro Českou pojišťovnu - specialista pro stávající zákazníky

Obchodní poradce pro Českou pojišťovnu - specialista pro stávající zákazníky

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: nábř. Přemyslovců č.p. 867/8, Olomouc.
Česká pojišťovna a.s. hledá náhradu za obchodníka odcházejícího do penze.
Náplň práce:
- poskytování služeb přiděleným klientům
- nabízení nejširší škály pojišťovacích a finančních produktů silné značky na trhu
- vytváření vlastního portfolia klientů
- zpracovávání agendy spojené s obchodní činností
Očekáváme:
- minimálně SŠ vzdělání
- chuť dále se vzdělávat a odborně růst
- příjemné vystupování a proklientský přístup
Nabízíme:
- nadstandardní platové ohodnocení fix + provize
- profesionální systém vzdělávání
- osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu
- nejširší portfolio produktů pod jednou značkou
- po zaškolení možnost práce na obchodní pobočce
- příležitost pro osobní i kariérní rozvoj
První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 18:00 hod. nebo mailem.
Volné místo obchodní poradce pro českou pojišťovnu - specialista pro stávající zákazníky pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní poradce pro Českou pojišťovnu - specialista pro stávající zákazníky

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: nábř. Přemyslovců 867
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Kresta
E-mail: Petr Kresta
Telefon: +420 606 127 044

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.