Technický pracovník/ce

  • Vyškov

Pracovní místo ( Technický pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vyšší odborné vzdělání ve stavebním oboru, praxe výhodou, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B
Popis práce: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, mzda dle délky praxe, zabezpečení a organizace opravy a údržby stavebních objektů a technologických zařízení, včetně koordinace stavebních prací ve funkci stavebního dozoru, přejímka hotové práce, kontrola správnosti fakturace těchto prací, evidence nemovitého majetku, vykonávání funkce technika BOZP a PO
Zaměstnavatel nabízí: podnikové stravování, osobní konto FKSP, 25 dní dovolené, 4 dny-proplacené indispoziční volno
Kontakt: Věra Lužná, tel: 973 445 714, e-mail: ahnm.regbrno@army.cz nebo písemně na adrese Svatoplukova 84, 662 10 Brno
Volné místo technický pracovník/ce pro lokalitu Vyškov.