Alzheimercentrum Průhonice, z.ú.

Uklízeči a pomocníci

Odeslat

Pracovní náplň
hledáme pracovnici na denní úklid centra, prac.doba po-pá 7-15:30, požadujeme čistý RT, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, praxe s úklidem zdravotnického zařízení výhodou, zvýhodněné stravování v centru, svoz z metra Opatov firemním autobusem
Volné místo uklízeči a pomocníci pro lokalitu Průhonice.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Uklízeči a pomocníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Alzheimercentrum Průhonice, z.ú.
Ulice: Na Michovkách I 707
Město: Průhonice
PSČ: 252 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Hálová
E-mail: info@help4home.cz
Telefon: +420 602 329 544

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Alzheimercentrum Průhonice, z.ú.