OPERÁTOR/-KA VÝROBY 1SM. PROVOZ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA VÝROBY 1SM. PROVOZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
•manuální zručnost, pečlivost, trpělivost, samostatnost, zodpovědnost
•dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
•ochota k občasné práci přesčas

Nabízíme:
•pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení
•nástup možný ihned nebo dle dohody, jednosměnný provoz (6:00 – 14:30)
•práci s moderními technologiemi a v tichém, klidném a příjemném prostředí
•systém benefitů a odměn (příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance a další)

V případě zájmu o uvedenou pozici si přijďte vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání nebo nám zašlete svůj životopis.
Kontakt na personální oddělení: personal@sqs-fiber.cz, tel. 493 765 381.
Volné místo operátor/-ka výroby 1sm. provoz pro lokalitu Nová Paka.