NEMOS AMBULANCE s.r.o.

lékař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: telefonicky 8.00 - 15.00 hod, e-mailem: kadilakova@nemosambulance.cz
VŠ - lékařská fakulta, splněný interní kmen.
Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 dnů pracovního volna.
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Karlovy Vary.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lékař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: NEMOS AMBULANCE s.r.o.
Ulice: Železniční 887
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iva Kadilaková
E-mail: Iva Kadilaková
Telefon: +420 734 640 451

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NEMOS AMBULANCE s.r.o.