lékař/ka

Pracovní místo ( lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: telefonicky 8.00 - 15.00 hod, e-mailem: kadilakovaatnemosambulance.cz
VŠ - lékařská fakulta, splněný interní kmen.
Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 5 dnů pracovního volna.
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Karlovy Vary.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Věda a výzkum
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Řidič nákladních automobilů nad 7,5 t Místo výkonu práce: Plzeňský kraj Požadujeme: střední odborné vzdělání, ŘP sk. C, případně i sk. E, karta do digitálního tachografu, lékařská způsobilost, profesní průkaz, praxe u stavební firmy 3 roky (dopravní stavby výhodou), časová flexibilita a ...
SWIETELSKY stavební s.r.o. Ejpovice, Inzerováno včera

Řidič kropícího vozu Místo výkonu práce: Plzeňský kraj Požadujeme: střední odborné vzdělání, ŘP sk. C, případně i sk. E, karta do digitálního tachografu, lékařská způsobilost, profesní průkaz, praxe u stavební firmy 3 roky (dopravní stavby výhodou), časová flexibilita a ...

Lékař/lékařka - interní oddělení Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750 Požadujeme: VŠ - obor vzdělání lékařské fakulta - všeobecné lékařství. Uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 95/2004 v platném znění. Nabízíme: platové ohodnocení od 18.000,- do 28.000,-Kč/měs. ...
Rokycanská nemocnice, a.s. Rokycany, Inzerováno včera