STAVOKLIMA s.r.o.

OBSLUHA CNC STROJŮ (ohraňovací lis, vysekávací lis, laser)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Budějovická 450, Homole
Náplň práce: obsluha, nastavování a seřizování vysekávacích strojů, laserů a ohraňovacích lisů, práce s technickými výkresy a dokumentací
Požadavky: SOU vzdělání (obor obráběč, kovů, nástrojař, příp. strojní mechanik)/SŠ vzdělání (směr strojní); znalost strojů TRUMPF výhodou, min. 1 rok praxe na obdobné pozici, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měření a práce s měřidly, schopnost čtení technických a technologických výkresů, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost
Nabízíme: platové ohodnocení dle zkušeností a dohody, práce na moderních zařízeních firmy TRUMPF, zázemí nového areálu, příjemný pracovní kolektiv, firemní benefity, příspěvek na dovolenou
Volné místo obsluha cnc strojů (ohraňovací lis, vysekávací lis, laser) pro lokalitu Homole.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 12. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBSLUHA CNC STROJŮ (ohraňovací lis, vysekávací lis, laser)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: STAVOKLIMA s.r.o.
Ulice: Budějovická 450
Město: Homole
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Informace
E-mail: Informace

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STAVOKLIMA s.r.o.