STAVOKLIMA s.r.o.

SERVISNÍ TECHNIK - MONTÉR

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Budějovická 450, Homole
Požadujeme: střední odborné vzdělání technického směru, praxe v oboru výhodou, technické znalosti v oboru MaR, ÚT, VZT, popř. chlazení výhodou, vyhláška č. 50/1978 Sb. min. §5, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce, flexibilitu, komunikativnost, ŘP B (ochota cestovat 2/3 roku - servis a montáže po ČR), práce s PC ( MS Office), schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
Nabízíme: moderní prostředí nového areálu a zázemí stabilní společnosti, motivační složka mzdy v závislosti na dosažených výsledcích, profesní růst a možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravu, systém zaměstnaneckých benefitů, nástup ihned
Životopisy zasílejte na volnamista@stavoklima.cz
Volné místo servisní technik - montér pro lokalitu Homole.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 12. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SERVISNÍ TECHNIK - MONTÉR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: STAVOKLIMA s.r.o.
Ulice: Budějovická 450
Město: Homole
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Informace
E-mail: Informace

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STAVOKLIMA s.r.o.