kuchaři - indická kuchyně

Pracovní místo ( kuchaři - indická kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
znalost indické kuchyně; praxe 2 roky v oblasti indické kuchyně; dobrý zdravotní stav;
Volné místo kuchaři - indická kuchyně pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Číšník, servírka Číšník, servírka - vzdělání vyučení. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup 1.7.2017. Mzda 15.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: znalost turecko-kavkazské kuchyně (složení jídel, způsob ...
AA Investment Group s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno včera

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 7.6.2018. Mzda 13.500,-- - 15.500,-- Kč hrubého, ubytování, ...
OR PLUS Construction s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno včera

Manažer provozu Manažer provozu - vzdělání středoškolské. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Prac. poměr na dobu určitou 1 rok, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup dle dohody. Mzda od 25.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: profesionální a příjemné vystupování, praxe ...
DANSEN a.s. Lipno nad Vltavou, Inzerováno včera