Manakamana, s.r.o.

kuchaři - indická kuchyně

Odeslat

Pracovní náplň
znalost indické kuchyně; praxe 2 roky v oblasti indické kuchyně; dobrý zdravotní stav;
Volné místo kuchaři - indická kuchyně pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchaři - indická kuchyně

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Manakamana, s.r.o.
Ulice: Panská 95
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Rabin Ghimire
E-mail: Rabin Ghimire
Telefon: +420 608 527 536,775 323 914

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Manakamana, s.r.o.