kuchaři - indická kuchyně

Pracovní místo ( kuchaři - indická kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
znalost indické kuchyně; praxe 2 roky v oblasti indické kuchyně; dobrý zdravotní stav;
Volné místo kuchaři - indická kuchyně pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Pracoviště: Týnec nad Sázavou Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Týnec nad Sázavou.
Roman Vrtiška Týnec nad Sázavou, Inzerováno před 2 dny

kuchař/ka Pracoviště: Hotel Samechov, Samechov Konferenční hotel v blízkosti D1 (30 min. z centra Prahy).Vaříme vždy předem objednaná jídla pro firemní klientelu do max. počtu 40 osob.Požadujeme praxi v oboru, zodpovědný přístup. Příplatek na dopravu a další ...
PUSKA s.r.o. Chocerady, Inzerováno před 2 dny

kuchař/ka Pracoviště Pyšely Pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku. Po té po dohodě prodloužen. Výše platu závisí na výši úvazku a na letech započitatelné praxe. Po zkušební lhůtě obvykle přiznán osobní příplatek.Stravování na pracovišti s příspěvkem. ...
DĚTSKÝ DOMOV a ŠKOLNÍ JÍDELNA PYŠELY Pyšely, Inzerováno před 2 dny