Technik/čka řízení pracoviště (stavbyvedoucí)

  • Petřvald

Pracovní místo ( Technik/čka řízení pracoviště (stavbyvedoucí) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Praktická realizace pozemních staveb
Vedení a koordinace prací a dodávek
Komunikace s investory, TDI a projektanty
Příprava cenových nabídek
Kontrola kvality a kompletnosti prací a dodávek
Vedení interních a externích pracovníků
Požadované vzdělání, kvalifikace:
Ukončené SŠ nebo VŠ (magisterský nebo bakalářský studijní program) v oborech:
-pozemní stavby
-stavby vodního hospodářství
-dopravní stavby
Autorizace ČKAIT v některém z výše uvedených oborů (není podmínkou, ale výhodou přijetí)
Požadujeme:
Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
Aktivní přístup k zadaným úkolům a věcem
Ochotu a schopnost trvalého odborného rozvoje
Výbornou znalost práce s PC (MS Office - WORD, EXCEL, CAD, KROS)
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr v trvání 1 roku se zkušební dobou 3 měsíce a možností prodloužení dalšího prodloužení, pracovní dobou 7,5 hodin/denně a případnou práci přesčas dle ZP
Možnost neustálého odborného růstu
Týden dovolené nad rámec zákoníku práce (5 týdnů)
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 596 580 272 nebo zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu pavla.laskovska@awt-rekultivace.cz nebo poštou na adresu AWT Rekultivace, a. s. Pavla Laskovská, referent vzdělávání, Dělnická 41/884, 735 64 Havířov - Prostřední Suchá
Volné místo technik/čka řízení pracoviště (stavbyvedoucí) pro lokalitu Petřvald.