FRISÖR KLIER správní s.r.o. KADEŘNÍK/CE

KADEŘNÍK/CE

Odeslat

Pracovní náplň
pracovní úvazek na 35 hod/týden, hlásit se telefonicky nebo osobně v Kadeřnictví Klier, OC Forum
Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 12. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KADEŘNÍK/CE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISÖR KLIER správní s.r.o.
Ulice: nám. Soukenné 669
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Kysilková
E-mail: Jana Kysilková
Telefon: +420 485 106 196,739 315 012

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISöR KLIER správní s.r.o.