KADEŘNÍK/CE

Pracovní místo ( KADEŘNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracovní úvazek na 35 hod/týden, hlásit se telefonicky nebo osobně v Kadeřnictví Klier, OC Forum
Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřník/ kadeřnice Místo výkonu práce: Borská 3215, Česká Lípa - Požadujeme: zdravotní průkaz, vyučení v oboru nebo RK v oboru. - Vhodné pro absolventy. Nabízíme základní mzdu 13 000 - 18 000 Kč/měsíc (hrubého) + prémie. - Práce i o víkendech. Pracovněprávní vztah ...
Michaela Bártová Česká Lípa, Inzerováno déle jak týden

KADEŘNÍK/CE Praxe v oboru výhodou Po zapracování navýšení platu Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Liberec.
ČEVI s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

Sekretáři Místo výkonu práce: Železná č.p. 107 Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: telefonicky: 602 336 505 nebo emailem: folpev@seznam.cz Administrativní práce, práce na PC - Excel, Word, komunikační dovednosti. Zaměstnanecké ...
Soukromá střední škola MAJA, s.r.o. Mladá Boleslav, Inzerováno déle jak týden