KADEŘNÍK/CE

Pracovní místo ( KADEŘNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracovní úvazek na 35 hod/týden, hlásit se telefonicky nebo osobně v Kadeřnictví Klier, OC Forum
Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřník / Kadeřnice Místo výkonu práce: Hypermarket Albert Šluknovská 3080, Česká Lípa. Požadujeme vyučení v oboru, nebo rekvalifikační kurz, praxe výhodou, vhodné pro absolventy. Telefonický kontakt předem nutný! Andrea Pavešicová - 731 767 502. Volné místo kadeřník / ...
Andrea Pavešicová Česká Lípa, Inzerováno před 2 dny

KADEŘNÍK/KADEŘNICE Místo výkonu práce: Kadeřnictví 100 CZK, OC Plaza Liberec, Palachova 1404, Liberec 1 Požadavky: - Min. základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou nebo rekvalifikační kurz v oboru případně praxe - Spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komunikační ...
100 CZK LP s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

Kadeřnice/kadeřník Místo výkonu práce: Salon Freestyle OC Pivovar Děčín Požadavky: Praxe v oboru nutná, klientela vítána. Platové ohodnocení dle praxe a výkonnosti. Příplatky za soboty, neděle, svátky. Dovolená 20 dnů. Kontaktní osoba: Jana Schaukalová, tel. 412 ...
Jana Schaukalová Děčín, Inzerováno déle jak týden