ORNIDES, s.r.o.

zubní lékař, (-ka) bez specializace

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: třída Legií 1149, Pelhřimov
Volné místo zubní lékař, (-ka) bez specializace pro lokalitu Pelhřimov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zubní lékař, (-ka) bez specializace

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ORNIDES, s.r.o.
Ulice: třída Legií 1149
Město: Pelhřimov
PSČ: 393 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Roman Slavík
E-mail: Roman Slavík
Telefon: +420 603 522 082

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ORNIDES, s.r.o.