Sněžka, výrobní družstvo Náchod ŠIČ/-KA

ŠIČ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Kladská č.p. 292/43, 500 03 Hradec Králové 3

ŠIČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 2. 2017
- Náplň práce: šití potahů na opěrky do automobilů
- Požadujeme: ZŠ vzdělání, praxe v šití nebo vyučení v oboru vítáno
- Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na dopravu do zaměstnání
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně od 8:00 do 14:00 hod. na adrese provozovny. Kontaktní osoby: Daniel Odl, Jan Polák, tel.: 491 409 216, 495 407 602 , e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz
Volné místo šič/-ka pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŠIČ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Sněžka, výrobní družstvo Náchod
Ulice: Kladská 292
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Daniel Odl, Jan Polák
E-mail: Daniel Odl, Jan Polák
Telefon: +420 491 409 216,495 407 602

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Sněžka, výrobní družstvo Náchod