Řidiči vysokozdvižných vozíků

Pracovní místo ( Řidiči vysokozdvižných vozíků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní schůzka na adrese společnosti Plzeň, Obchodní 1174/5 je možná PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ v ÚT 8 - 15 hod nebo ve ČT 8 - 15 hod. Kontakt: Benešová Lucie, tel.: 377 152 145 v pracovní dny v době od 8 do 15 hod.; e-mail: lucie.benesovaatlagermax.cz.

Obsluha vysokozdvižného vozíku, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řídící pracovníci v oblasti logistiky místo výkon u práce Vítkov č.p. 108 347 01 Tachov , znalost korejského jazyka slovem i písmem Volné místo řídící pracovníci v oblasti logistiky pro lokalitu Tachov.
KDK Automotive Czech s. r. o. Tachov, Inzerováno včera

Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu místo výkon u práce Vítkov č.p. 108 347 01 Tachov , znalost korejského jazyka slovem i písmem Volné místo řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu pro lokalitu Tachov.

Traktoristé Pozice: traktoristé OC Požadavky: řidičské oprávnění sk. T, popř. profesní průkaz Nástup možný ihned. Mzda: 14 000,- Kč Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování Kontakt: Matějka, tel.: 731 503 228 Místo výkonu práce:Ing. LADISLAV KRULICH - ...
Ing. LADISLAV KRULICH - La-Bohéme Zduchovice, Inzerováno včera