Řidiči vysokozdvižných vozíků

Pracovní místo ( Řidiči vysokozdvižných vozíků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní schůzka na adrese společnosti Plzeň, Obchodní 1174/5 je možná PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ v ÚT 8 - 15 hod nebo ve ČT 8 - 15 hod. Kontakt: Benešová Lucie, tel.: 377 152 145 v pracovní dny v době od 8 do 15 hod.; e-mail: lucie.benesovaatlagermax.cz.

Obsluha vysokozdvižného vozíku, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

řidiči MKD do 12t. Místo výkonu Plzeňský kraj a Německo. Požaduejme ŘP sk. c + profesní průkaz. Nabízíme mobilní telefon, možnost ubytování, firemní akce, příspěvek na dopravu. Volné místo řidiči mkd do 12t. pro lokalitu Přeštice.
Malý - LKW servis s.r.o. Přeštice, Inzerováno včera

restaurant manager Kontakt: předem e-mailem zaslat životopis s fotografií: personalni@bristolgroup.cz - SŠ vzdělání v oboru gastronomie - praxe ve stravovacím provozu - velmi dobrá znalost RJ, AJ, výhodou NJ - dobrá znalost práce na PC - organizační a řídící ...
BRISTOL a.s. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny

Provozní údržbář/ka Místo výkonu práce: Truhlářská 7, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Směnnost: dvousměnný provoz, noční provoz. Pracovní doba: různé prac směny - 06,00 - 14,30 hod, 06,00 - 18,00 hod a 18,00 - 06,00 hod. Požadujeme: ...
Tritia spol. s r.o. Cheb, Inzerováno před 2 dny