Lagermax spedice a logistika s.r.o. Řidiči vysokozdvižných vozíků

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: Benešová Lucie, tel.: 377 152 145 v pracovní dny v době od 8:30 do 16:00 hod.; e-mail: lucie.benesova@lagermax.cz; nebo osobně v pracovní dny v době od 8:30 do 16:00 hod na adrese společnosti Plzeň, Obchodní 1174/5.

Obsluha vysokozdvižného vozíku, nakládky vykládka kamiónů, naskladňování materiálu, práce ve skladu, balení, skenování, třídění, ruční kompletace zboží
Možnost práce přes čas. Možnost prodloužení pracovní smlouvy na další rok.
Je ntuné dobré porozumění v českém, ruském, německém nebo anglickém jazyce
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenky, výkonnostní prémie.
Volné místo řidiči vysokozdvižných vozíků pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči vysokozdvižných vozíků

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Lagermax spedice a logistika s.r.o.
Ulice: Obchodní 1174
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Benešová
E-mail: Lucie Benešová
Telefon: +420 377 152 145

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lagermax spedice a logistika s.r.o.