Řidiči vysokozdvižných vozíků

Pracovní místo ( Řidiči vysokozdvižných vozíků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní schůzka na adrese společnosti Plzeň, Obchodní 1174/5 je možná PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ v ÚT 8 - 15 hod nebo ve ČT 8 - 15 hod. Kontakt: Benešová Lucie, tel.: 377 152 145 v pracovní dny v době od 8 do 15 hod.; e-mail: lucie.benesovaatlagermax.cz.

Obsluha vysokozdvižného vozíku, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, jednosměnný provoz Máte platnou vyhlášku § 6? Jste vyučený v oboru elektro? Máte schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy technických zařízení a řídících systémů? Napište na adela.labajova@grafton.cz. Náplň práce:
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

ELEKTROTECHNICI - SLABOPROUD, SILNOPROUD ELEKTROTECHNICI - SLABOPROUD, SILNOPROUD - místo výkonu: Hořovice, požadavky: řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, základ. znalost s PC, praxe vítána, opravy el. zařízení, nářadí. Kontakt přes tel., po - pá v době 8:00 - ...
Milan VILDMAN Hořovice, Inzerováno včera

údržbář Místo výkonu práce: Planá - Karlín Svářečský průkaz CO, autogen, elektrika, řidičský průkaz sk. B Pracovní smlouva na dobu určitou. Benefity: stravenky Volné místo údržbář pro lokalitu Studánka.
IGRO s.r.o. Studánka, Inzerováno včera