Výrobní dělník

  • Žiželice

Pracovní místo ( Výrobní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výrobní dělník/dělnice ve výrobním závodě Žiželice nad Cidlinou
NAŠE MISE - DÁT ŠANCI VŠEM CO O TO STOJÍ
„Vše, co tvoříme hlavou i rukama, musí vycházet především z našeho srdce.“
KOHO HLEDÁME ?
Práce je vhodná pro ty, kteří chtějí pracovat v čistém výrobním prostředí, chtějí mít jistotu pravidelné mzdy se smlouvou na dobu neurčitou a nevadí jim pracovat poctivě rukama.
NABÍZÍME POCTIVOU PRÁCI A VÝHODNÉ PODMÍNKY

Náplň práce – vkládání šunky, sýru, zeleniny do baget,nebo mazání chutných výrobků,nebo balení baget u pásu

Požadavky
ochota k práci v kolektivu u pásu,spolehlivost a pečlivost, pozice je vhodná pro ženy i muže bez požadavků na vzdělání

Co vám můžeme nabídnout?
zaměstnancům bez absencí vyplácíme 13. plat 2x ročně,zaměstnancům po zkušební lhůtě
poskytujeme příspěvek až do výše 5 000,- Kč na stěhování, příplatek za dochvilnost 1 000,- Kč vyplácíme těm, kteří odpracovali plánovaný počet směn, příplatek až 5 000,- Kč za přivedení kolegy, zájemcům poskytujeme dotované ubytování v těsné blízkosti ve firemní ubytovně hotelového typu, v rámci péče o zdraví zaměstnanců poskytujeme poukázky na preventivní rehabilitační masáže, příplatek za dopravu
Volné místo výrobní dělník pro lokalitu Žiželice.