JIPOCAR Logistic, s.r.o.

Skladníci-řidiči VZV

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Střítež 3.
Řidičský průkaz na VZV není podmínkou. Zaměstnavatel zajistí kvalifikaci při přijetí do HPP
Volné místo skladníci-řidiči vzv pro lokalitu Střítež.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladníci-řidiči VZV

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: JIPOCAR Logistic, s.r.o.
Ulice: 3
Město: Střítež
PSČ: 588 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Myšková
E-mail: Ing. Jana Myšková
Telefon: +420 567 575 193,724 645 003

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIPOCAR Logistic, s.r.o.002