ELEKTROMONTÉR/ELEKTROMONTÉRKA

  • Jičín

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR/ELEKTROMONTÉRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ELEKTROMONTÉR/ELEKTROMONTÉRKA - pracoviště Jičín, Praha, Středočeský kraj.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hana.smidova@engie.com, volejte v době od 8:00 do 16:00 hod na tel.: 739523865 pí Šmídová.

Náplň práce: Odborné práce na montážích elektroinstalací provozních jednotek( dle účelu pracovní pozice). Servis a údržba elektroinstalace, MN, NN,M a R na přidělených projektech.
Montáž a rekonstrukce ucelených částí elektrických silových rozvodů NN. Montáž a zapojování průmyslových spínačů, vypínačů a přepínačů.

Požadavky: Zkouška z vyhlášky 50/78 Sb. §5-8, znalost technických norem a předpisů souvisejících s výkonem funkce. Vyučen v oboru elektro. Základní znalosti elektrických strojů, přístrojů a zařízení. Pečlivost a spolehlivost. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: Týdenní pracovní doba o 2,5 hodin kratší, stravenky, nadstandartní zdravotní péče, 13.plat, odměna za pracovní pohotovost, finanční jistota, možnost bezplatného ubytování.
Mzdové ohodnocení je závislé na získané praxi a zkušenostech.
Volné místo elektromontér/elektromontérka pro lokalitu Jičín.