ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY

  • Mikulov

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

23.1.2017/ Řízení činnosti maloobchodní prodejny a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů. Vyučení v oboru výhodou, praxe v maloobchodní činnosti min.1 rok, zkušenost s vedením a řízením zaměstnanců, kultivované vystupování, kladný vztah a vysoká míra úslužnosti k zákazníkům, znalosti a dovednosti práce se zbožím. Směnnost dle rozpisu směn. Životopisy zasílejte emailem na: lucie.skacelova@jednota.cz nebo kontaktujte telefonicky na čísle 519 500 958.
Jistota výplaty vždy do 14. dne v měsíci, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na dovolenou, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona. Podrobnosti na www.jednota.cz v sekci O nás-Kariéra u nás.
Volné místo zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny pro lokalitu Mikulov.