Specialista obchodní podpory

Pracovní místo ( Specialista obchodní podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mírové náměstí č.p. 3097/37, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
komunikace s VIP obchodními partnery ČP
zpracování nabídek pro makléře
Odpovědnosti:
vyřizování telefonických a emailových dotazů
obchodně-administrativní činnost
práce s interními systémy
spolupráce s ostatními ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Lean Specialista Vidíte, kde by se dalo něco vylepšit? Jste proaktivní analytik? Používáte "selský rozum"? Chcete být v kontaktu s výrobou? Ozvěte se, hledáme a nemůžeme najít!!! Vaší náplní práce bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Kladruby, Plný úvazek, Inzerováno včera

obráběč kovů - specialista místo výkonu práce: Louny, 5. května 2940 požadujeme: vysokou úroveň manuální zručnosti a ovládání obráběcích nástrojů a přístrojů, čtení výkresové dokumentace, znalost měřidel, značná matematicko-logická gramotnost zaměstnanecké výhody: Příspěvek ...
SEKO Aerospace, a.s. Louny, Inzerováno před 3 dny

Specialisté po telefonu (42230) Místo výkonu práce: Louny Náplň práce: jednoduchá práce na PC,poskytování služeb zákazníkům Požadujeme: zodpovědný přístup k práci schopnost pracovat samostatně i v týmu komunikativnost Co nabízíme: možno HPP i DPČ práce vhodná pro matky s dětmi ...
CTSCZ spol. s r.o. Louny, Inzerováno před 4 dny