Česká pojišťovna a.s. Specialista obchodní podpory

Specialista obchodní podpory

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mírové náměstí č.p. 3097/37, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
komunikace s VIP obchodními partnery ČP
zpracování nabídek pro makléře
Odpovědnosti:
vyřizování telefonických a emailových dotazů
obchodně-administrativní činnost
práce s interními systémy
spolupráce s ostatními odděleními pojišťovny
Požadujeme:
vzdělání SŠ
uživatelskou znalost PC (MS Office)
schopnost analytické práce s MS Excel
praxe v pojišťovnictví výhodou
velmi dobré komunikační dovednosti
organizační schopnosti
samostatnost, flexibilitu, pečlivost
aktivní a pozitivní přístup ke svěřeným úkolům
asertivní chování
příjemné vystupování
řidičský průkaz skupiny B a aktivní řízení
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr se zázemím kapitálově silné společnosti
zajímavou práci v dynamickém prostředí
komplexní systém vzdělávání a tréninků
perspektivu profesního a osobního růstu
širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
Doplňující informace:
pracoviště: Ústí nad Labem
nástup: dle dohody (1.3.2017)
smlouva na dobu určitou
Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.
Volné místo specialista obchodní podpory pro lokalitu Ústí nad Labem.

Požadavky
Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista obchodní podpory

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Mírové náměstí 3097
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Havelková
E-mail: Martina Havelková
Telefon: +420 727 939 688

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.