ISOTEP s.r.o.

ZEDNÍK, SÁDROKARTONÁŘ, BETONÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: celá ČR
Kontakt: Ing. Záleský telefonicky 608 889 670 nebo e-mailem: milan.zalesky@isotep.cz
Volné místo zedník, sádrokartonář, betonář pro lokalitu Ústí nad Orlicí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZEDNÍK, SÁDROKARTONÁŘ, BETONÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: ISOTEP s.r.o.
Ulice: Královéhradecká 1089
Město: Ústí nad Orlicí
PSČ: 562 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Milan Záleský
E-mail: Ing. Milan Záleský
Telefon: +420 608 889 670

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ISOTEP s.r.o.