Vývojový/á inženýr/ka - analytik

  • Jičín

Pracovní místo ( Vývojový/á inženýr/ka - analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝVOJOVÝ/Á INŽENÝR/KA - ANALYTIK
•vývoj svitkových nn kondenzátorů a kondenzátorů pro výk. elektroniku a jejich následné zavádění do sériové výroby,
•práce na vývoj. projektech, zodpovědnost za vzorky pro zákazníky, jejich kontrola, měření a protokoly,spolupráce s laboratoří a s výrobou.
Požadujeme
•VŠ vzdělání technického směru, obory silnopro. elektrotechnika nebo elektroenergetika,praxe v oblasti silnopé elektrotechniky výhodou,
•znalost analýzy nn a vn sítí výhodou,
•znalost kompenzace jalové energie v nn.a vn sitích výhodou,
•základní znalost normy ISO9001:2000, Vyhl. 50/78 Sb. výhodou, aktivní znalost AJ/NJ podmínkou, ČJ není podmínkou
•dobrá znalost práce v MS Office aplikacích,
•schopnost týmové, ale i samostatné práce, komunikativnost, pečlivost,
•ŘP sk. B, ochota občasných služebních cest.
Nabízíme
•stálé a perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu,
•místo výkonu práce – Jičín,
•firemní benefity (5 dní dovolené nad zák.rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, stravenky, docházkovné, zvýhodněné mobilní tarify).
případně pomoc se zajištěním ubytování v Jičíně
v případě zájmu zasílejte životopisy na sona.ruzanska@hydra-components.com

Kontakt
•737 216 344
Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Volné místo vývojový/á inženýr/ka - analytik pro lokalitu Jičín.