Pomocná síla do kuchyně

Pracovní místo ( Pomocná síla do kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHNĚ
Náplň práce: mytí nádobí, úklid kuchyně, příprava zeleniny, pomocné práce
První kontakt: telefonicky 778 497 965 od 8 do 14 hod. nebo e-mailem: provozniathoralhotel.cz
ov.13.12.16
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla
Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

OPERÁTOR/OPERÁTORKA Montáž, kompletace, výroba a pomocné operace ve výrobě filtrů, obsluha strojů a zařízení. Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce, ochota pracovat ve 3 směnném 7,5 hodinovém provozu. Možnost prodloužení PP. Po zaučení (cca ...
MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o. Uherský Brod, Inzerováno včera

VÝVOJÁŘ/DEVELOPER - WEBOVÉ APLIKACE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| AŽ 45 000 KČ| ! PROGRAMÁTOŘI ! VÝVOJÁŘI ! ABSOLVENTI ! POZOR ! Nosíš na sobě neustále flanelovou košili a tvůj nejlepší přítel je tvůj notebook? Pokud ANO, tak dávej dobrý pozor a čti dál !
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Pomocní dělníci ve výrobě Broušení, čištění kovových výrobků výhodou. Zkušenosti se svařováním výhodou. Dobrý zdrav. stav, vysoké prac. nasazení. Kontakt telefonicky/e-mailem. Volné místo pomocní dělníci ve výrobě pro lokalitu Uherský Brod.
RAIR, s.r.o. Uherský Brod, Inzerováno včera