operátor CNC stroje

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( operátor CNC stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kasalova pila - česká výrobní firma s dlouholetou tradicí navyšuje své výrobní kapacity, a proto hledá operátora CNC stroje Hundegger K2 pro výrobu dřevěných konstrukčních prvků a CNC stroje pro výrobu příhradových vazníků.
Požadujeme: vyučení v oboru truhlář výhodou;
Pracovní doba: třísměnný provoz;
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení;
Nástupní mzda 18.000,- Kč hrubého, po zapracování od 21.000,- Kč hrubého, před Vánoci třináctý plat; úkolové odměňování (ten, kdo má zájem o práci, vydělá více);
Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně anebo na stravenky;
Kolegiální pracovní atmosféra, průhledné a spravedlivé jednání.
ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE e-mailem na adresu: jana.docekalova@kasalovapila.cz nebo poštou.
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.
Volné místo operátor cnc stroje pro lokalitu Jindřichův Hradec.