Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

obráběč kovů - soustružník

Pracovní místo ( obráběč kovů - soustružník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: ideálně mít praxi v kusové/zakázkové výrobě, zkušenost se zpracováním nerezových materiálů, znalost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, zodpovědnost, zručnost a ochota na sobě dále pracovat
CO BUDE SOUČÁSTÍ VAŠÍ PRÁCE:•bsluha konvenčního soustruhu SU63/3500 (oběžný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělník v Jihlavě 29 000 Kč/měs. s bonusem 50 000 Kč Odnést si domů 24 000 Kč čistého? Jedná se o reálnou mzdu nových zaměstnanců. Prvních 5 měsíců totiž dostáváte navíc prémii 10 000 Kč!
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno včera

PROGRAMÁTOR CNC - TECHNOLOG Hledáme schopného programátora - technologa, který by rád využil příležitosti dlouhodobého zaměstnání. Na této pozici je nutné umět tvořit technickou dokumentaci a celkový sled výrobních operací včetně tepelného zpracování, povrchových ochran a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

FRÉZAŘ (3 i 5 osé obrábění) Rád by ses uplatnil ve strojírenství? Jsi šikovný a máš chuť do práce? Zvládneš základní obsluhu 3 osé či 5 osé frézy? Uvítáš čerpat finanční bonusy podle vlastních výsledků v objemu a kvalitě? Pakliže nemáš problém pracovat ve třísměnném provozu ...
Grafton Recruitment s.r.o. Zruč nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit