Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

obráběč kovů - soustružník

Pracovní místo ( obráběč kovů - soustružník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: ideálně mít praxi v kusové/zakázkové výrobě, zkušenost se zpracováním nerezových materiálů, znalost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, zodpovědnost, zručnost a ochota na sobě dále pracovat
CO BUDE SOUČÁSTÍ VAŠÍ PRÁCE:•bsluha konvenčního soustruhu SU63/3500 (oběžný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

SVÁŘEČ KOVŮ - ocelové konstrukce - náborový příspěvek Místo výkonu práce: U pily 741, České Budějovice Svářečské a zámečnické práce - svařování ocelových konstrukcí, příprava svarových ploch, vrtání, střihání, řezání.Požadujeme vyučení ve strojírenském oboru, dobrá znalost čtení výkresové dokumentace, ...
EGE, spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 9:00 do 17:00. Volné místo obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů pro lokalitu Jihlava.
Workgroup s.r.o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Provozní zámečník údržbář zabezpečování údržby strojů a výrobních zařízení, budov, rozvodů médií, areálu závodu, provádění zámečnických prací včetně práce na obráběcích strojích. Mzda od 18.000,-- Kč dle dosažené praxe, PP na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá Volné ...
GAMA GROUP a.s. Trhové Sviny, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit