ACS Czech Republic s.r.o.

Trenér kontaktního centra (se znalostí ruského a anglického jazyka - Call Centre

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
znalost R.J. Aktivní , A.J. pokročilý
Náplň práce: technická podpora pro zákazníky se smart phony a s podobnými technickými zařízeními, výhodou pracovní zkučenosti z call centra
Kontaktní osoba: Vorobyová Alexandra, tel.: 777488375,
e-mail: Alexandra.Vorobyova@xerox.com
Pracovní úvazek : plný, PP na 1 rok
Náplň práce: na této pozici budete zajišťovat vstupní školení a následné odborné doškolování zaměstnanců zaměřené především na znalost produktů a procesů; testovat a zjišťovat úroveň dosažených znalostí. Součástí Vaší práce bude též monitorování klíčových procesů a poskytování zpětné vazby; tvorba a aktualizace školících materiálů, call scriptů apod., jakožto i úzká spolupráce s vedoucími jednotlivých týmů, řízením provozu a reportování vedoucím pracovníkům kontaktního centra.
Požadujeme: znalost ruského jazyka na úrovní rodilého mluvčího, aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem); zkušenosti z kontaktního centra; dynamickou a proaktivní osobnost s výbornou schopností prezentace a uměním přesvědčit; logické a procesní myšlení; samostatnost, schopnost řešit standardní i nestandardní situace.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; prostor pro seberealizaci a osobní růst; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; moderní pracoviště v Praze.
Pracovní hodiny: 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (pondělí-pátek).
Zkušenosti s definováním vzdělávacích potřeb, sestavením a realizací tréninkových programů vzdělávání vítány.
Volné místo trenér kontaktního centra (se znalostí ruského a anglického jazyka - call centre trainer (with russian

Požadavky
Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 12. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Trenér kontaktního centra (se znalostí ruského a anglického jazyka - Call Centre

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Právo, justice a legislativa , Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: ACS Czech Republic s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alexandra Vorobyová
E-mail: Alexandra Vorobyová
Telefon: +420 777 488 375

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ACS Czech Republic s.r.o.