J.G. Mobile s.r.o.

Konzultant/ka pro prodej služeb T-Mobile a mobilních telefonů

Odeslat

Pracovní náplň
SŠ/VŠ vzdělání, znalost práce na PC, chuť učit se novým věcem, drive, soutěživost, týmového ducha, zálibu k technologiím a novinkám, komunikativnost. PD 8:30 - 17:30 hod.
- zaměstnanecké benefity - příspěvek na životní nebo kapitálové pjistění, stravenky, motivační soutěže, věrnostní program s odměnami, osobní a kariérní růst, zaměstnání ve stabilní společnosti.
Kontakt: nabídky se strukturovaným životopisem zasílat na e-mail.
Volné místo konzultant/ka pro prodej služeb t-mobile a mobilních telefonů pro lokalitu Mohelnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Konzultant/ka pro prodej služeb T-Mobile a mobilních telefonů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: J.G. Mobile s.r.o.
Ulice: Nádražní 2
Město: Mohelnice
PSČ: 789 85

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Grézl
E-mail: Jaroslav Grézl

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: J.G. Mobile s.r.o.