OSTRAHA - VRÁTNÝ/VRÁTNÁ

Pracovní místo ( OSTRAHA - VRÁTNÝ/VRÁTNÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vstup a evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola objektu, práce s PC a CCTV.
Mzda od 14000,- Kč + motivační příspěvek.
Hlásit se e-mailem, popř. telefonicky od 7.00 do 18.00 hod.
Volné místo ostraha - vrátný/vrátná pro lokalitu Liberec.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA - OZP - PP, DPP, DPČ VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA - OZP - pracoviště Jičín - PP, DPP, DPČ V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: hradec.kralove@diseven.cz, bližší informace na tel.: 725 785 665 pí. Rajtrová. Pracoviště nenavštěvovat - kontaktní osoba se tam ...
D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Jičín, Inzerováno před 4 dny

VÝROBNÍ DĚLNÍK - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK Smlouva je uzavírána na rok, poté může být prodloužena na dobu neurčitou. Náplň práce: -Kompletace a kontrola vyrobených dílů -Montáž dveřních výplní do osobních automobilů. Požadavky: -Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a chuť ...
GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o. Turnov, Inzerováno před 5 dny

VÝROBNÍ DĚLNÍK Smlouva je uzavírána na rok, poté může být prodloužena na dobu neurčitou. Náplň práce: -Kompletace a kontrola vyrobených dílů -Montáž dveřních výplní do osobních automobilů. Požadavky: -Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a chuť ...