Security servis s.r.o.

OSTRAHA - VRÁTNÝ/VRÁTNÁ

Odeslat

Pracovní náplň
Vstup a evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola objektu, práce s PC a CCTV.
Mzda od 14000,- Kč + motivační příspěvek.
Hlásit se e-mailem, popř. telefonicky od 7.00 do 18.00 hod.
Volné místo ostraha - vrátný/vrátná pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OSTRAHA - VRÁTNÝ/VRÁTNÁ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Security servis s.r.o.
Ulice: Sklářská 119
Město: Liberec
PSČ: 463 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Vasko
E-mail: p.vasko@bs.ibis.cz
Telefon: +420 728 915 204

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Security servis s.r.o.