FRISöR KLIER správní s.r.o. Kadeřníci

Kadeřníci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Jičínská č.p. 1350
Mladá Boleslav III
293 01 Mladá Boleslav 1
Prvotní kontakt: telefonicky: 326 338 820 nebo osobně: na adrese místa výkonu práce (kadeřnictví Klier Olympia)
Volné místo kadeřníci pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřníci

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISöR KLIER správní s.r.o.
Ulice: Jičínská 1350
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adéla Vondráčková
E-mail: Adéla Vondráčková
Telefon: +420 326 338 820

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISÖR KLIER správní s.r.o.