Elektrikář, elektromechanik

  • Město Albrechtice

Pracovní místo ( Elektrikář, elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Město Albrechtice, B. Němcové 29
PRACOVNÍK : ELEKTRIKÁŘ, ELEKTROMECHANIK

Pracovní poměr: jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Předpokládaný výdělek: 15.000 - 20.000 Kč (hrubá měsíční mzda)
Mzda: 90,- až 120,- Kč/hod. /časová práce

Termín nástupu: leden, únor 2017

Místo výkonu práce: STG trade s.r.o., B. Němcové č.p. 789/29, 793 95 Město Albrechtice
Kontaktní osoba: Schnürch Rostislav, tel: 554 613 469, 604 291 002

Požadujeme: Odborné vzdělání (vyučen v oboru elektrikář bez maturity)
2 roky praxe v oboru
Platné osvědčení dle §5, vyhlášky č. 50/1978 Sb.
Manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce: Stavební a provozní elektrikář, elektrikář, elektromechanik
Výroba a dílenská montáž elektroinstalace obytných kontejnerů a buněk.
Informace o výrobním programu naleznete na internetových stránkách: http://www.stgtrade.cz

Zájemci obdrží bližší informace přímo ve výrobním závodě ve Městě Albrechticích nebo telefonicky na čísle 554 611 685 nebo 554 613 469. Životopis s kvalifikačními předpoklady (s vyznačením vzdělání a praxe) a telefonickým kontaktem je možné zasílat na e-mail: info@stgtrade.cz
Z : 5.12.2016
Volné místo elektrikář, elektromechanik pro lokalitu Město Albrechtice.