OPERÁTOR CALL CENTRA (DPP)

Pracovní místo ( OPERÁTOR CALL CENTRA (DPP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 (DPP) a:29/11/2017
Každodenní telefonování, realizování odchozích hovorů (prodej), administrativní činnost na PC.
Kontakt e-mailem viz. výše.
Volné místo operátor call centra (dpp) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

Operátor výroby Pracoviště: Dvorská č.p. 894/17, Šternberk. Prac. poměr na dobu určitou. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště, telefonicky od 8:00 - 18:00 hod. nebo mailem. Požadavky: dobrý zdravotní stav, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, ...
PEVEKO, spol. s r. o. Šternberk, Inzerováno před 2 dny

Operátor ohraňovacího lisu Pracoviště: Hamerská č.p. 856/44a, Olomouc - Holice. Nástup možný ihned! Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, výhodou znalost programování CNC. Nabízíme příspěvek na dovolenou a stravování. Možnost i ...
KOVOLASER s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

Operátor skladu a příprava výroby Pracoviště: Železniční č.p. 512/7, Olomouc. V současné době v ASPER ENVI, s.r.o. hledáme zkušeného Operátora skladu a přípravy výbory, který by měl zájem o práci ve firmě s moderním technologickým zázemím. Požadavky: - vzdělání: SOU nebo SŠ ...
ASPER ENVI, s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny