Jakub Vazač

TELEFONNÍ OPERÁTOR -KA , KONZULTANT -KA

Odeslat

Pracovní náplň
*KO: Jakub Vazač tel.: 728 275 811, e-mail: jakub.vazac@gmail.com, v případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na uvedené telefonní číslo či zašlete průvodní dopis spolu se životopisem na výše uvedený e-mail. V případě, že nebudete kontaktování do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení daná přednost jiným uchazečům.
SŠ vzdělání, kvalitní znalost českého jazyka, samostatnost v dané administrativě, kvalitní ústní projev, kreativní myšlení, zodpovědný přístup, schopnost rychlé orientace na firemních stránkách a webovém prostředí, uživatelská znalost PC (MS Office), Windows, internet, elektronická pošta, ochota a snaha školit se změnám, spolehlivost.
Mzda: 13 400 - 15 000 Kč + po vyhodnocení zakázek navýšení. Práce nejprve na dohodu o provedení práce, vhodné jako brigáda, následně možná pracovní smlouva, pracoviště VOLNY SATELIT.cz, Dolní náměstí 13, Opava, nástup dle dohody.
Náplň práce: služby, řešení konkrétních technických produktů, komunikace a spolupráce se zákazníky v platné databázi kontaktů, komplexní zpracování zakázky, poradenství k získání nové zakázky.
Volné místo telefonní operátor -ka , konzultant -ka pro lokalitu Opava.

Požadavky
Práce s PC - Word, Excel, internet, prezentace
Čeština Aktivní - kvalitní znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TELEFONNÍ OPERÁTOR -KA , KONZULTANT -KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: Jakub Vazač
Ulice: Dolní náměstí 13
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jakub Vazač
E-mail: Jakub Vazač
Telefon: +420 728 275 811

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jakub Vazač