Úředník/ce registru vozidel a řidičů

  • Cheb

Pracovní místo ( Úředník/ce registru vozidel a řidičů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb přijme do pracovního poměru na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou) úředníka/úřednici registru vozidel a řidičů
Druh práce: úředník/úřednice registru vozidel a řidičů zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
Platová třída: 8
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 1. března 2017 nebo dle dohody
Jednosměnný provoz, 8hod. pracovní doba - pružná, na plný úvazek
Pracovní doba: pevná část Po+St (7:30-17:00 h), Út+Čt+Pá (8:00-14:00 h).
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.
Minimální požadavky úřadu:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- organizační a komunikační schopnosti,
- znalost zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu, v platném znění,
- rámcová znalost vyhlášky č. 31/2001 Sb., o řidičských průkazech a o registru řidičů, v platném znění,
- dobrá uživatelská znalost práce s PC,
- do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost přihlásit se ke zkoušce zvláštní odborné způsobilosti, pokud tuto zkoušku uchazeč již neabsolvoval.
Výhodou:
- praxe ve státní správě na úseku evidence řidičů,
- řidičské oprávnění skupiny B,
- osvědčení o odborné způsobilosti pro výkon správní činnosti při správním rozhodování
o řidičských oprávněních a řidičských průkazech.
Výčet dokladů, které je nutné předložit:
- vyplněná přihláš