Úředník/ce odboru investičního

  • Cheb

Pracovní místo ( Úředník/ce odboru investičního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na pozici úředníka/úřednice odboru investičního - pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
Druh práce: úředník/úřednice odboru investičního(ekonomické činnosti odboru, čerpání rozpočtu odboru, fakturace, administrativní činnost)
Platová třída: 9
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 1. února 2017 nebo dle dohody
Jednosměnný provoz, 8hod. pracovní doba - pružná, na plný úvazek
Pracovní doba: pevná část Po+St (7:30-17:00 h), Út+Čt+Pá (8:00-14:00 h).
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.
Minimální požadavky úřadu:
- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- rámcová znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů
- rámcová znalost stavebního zákona č. 183/2006 Sb., o územní plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů,
- rámcová znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů,
- dobrá uživatelská znalost práce s PC.
Výhodou:
- praxe v ekonomické a administrativní činnosti výhodou,
- znalost čtení stavebních výkresů,
- praxe v územní samosprávě,
- řidičské oprávnění skupiny B.
Nabízíme:
- odborné vedení v adaptačním procesu,
- zaměstnanecké benefity,
- profesní růst a prohlubování znalostí,
- týmová