strážný - referent vězeňské služby

  • Vinařice

Pracovní místo ( strážný - referent vězeňské služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 100.000,-Kč

Požadujeme:
věk min. 18 let,
střední odborné vzdělání s maturitou,
Jedná se o služební poměr - podmínkou přijetí je zdárné absolvování fyzických + psychologických testů.
Uchazeč musí být občanem ČR a být naprosto bezúhonný.
Nástupní mzda 23 720,- Kč bude navýšena dle případné praxe v ozbrojených složkách.
Pracovní doba bude nejprve jednosměnná od 6:45 do 14:45 hodin.
Po ukončení základní odborné přípravy je možné zařazení do směnného režimu 12 hodinových směn v cyklu 2 - 2 - 4 (2 dny denní, 2 dny noční, 4 dny volno).

Nabízíme:
6 týdnů dovolené, příspěvek a odchodné
vlastní stravovací zařízení, přidělení finančního limitu s FKSP na rekreaci, penzijní připojištění, sport a kulturu
možnost sauny, posilovny

K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti, kteří splňují stanovený kvalifikační požadavek.
U zaslaného životopisu je bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby přijímacího řízení dle zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Bližší informace o průběhu přijímacího řízení podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky, případně osobně na výše uvedené kontaktní adrese:

Věznice Vinařice
Mgr. Jan Černý
Telefon 312291748;511
email: jcerny@vez.vin.justice.cz
Volné místo strážný - referent vězeňské služby pro lokalitu Vinařice.