Kodér

  • Brno

Pracovní místo ( Kodér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kodéra. Schopného člověka, který zvládá fušovat tak trochu do všeho - tvojí parketou je CSSko či Javascript a máš také cit pro design a práci s uživatelským rozhraním.
A když na to přijde, mírně si poradíš i s programováním. Přesně jsme tě popsali? Pak jsi náš člověk.
Co od tebe očekáváme?
• že ovládáš HTML, CSS, Javascript a jQuery
• že máš alespoň základní znalost práce s programem Adobe PhotoShop
• že máš zájem pracovat na webových projektech menších firem i velkých korporací
• že chceš práci, do které se budeš těšit
• výhodou je znalost frontendového frameworku Ulkit, šablonovacího systému Latte nebo Smarty a znalost verzovacího systému GIT

Co ti na oplátku nabízíme?
• pohodový kolektiv skvělých lidí,
• pomocnou ruku od odborníků kdykoliv ji budeš potřebovat,
• účast na odborných školeních a přednáškách,
• no a hlavně pěkné peníze.
Volné místo kodér pro lokalitu Brno.