Bezpečnostní pracovník - Stavba

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník - Stavba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu se dostavte na osobní pohovor ve všední den mezi 9-11 nebo 13-15 na adresu Průmyslová 566/5, Praha 10. Autobusová zastávka Perlit (bus: 181, 182, 183, 223), sídlíme v 6. patře ve žlutošedé budově. Kontakt: 739 545 226, 602 935 880. Pozice je vhodná i pro OZP.

Pokud Vás pozice nezaujala, zavolejte nám, máme i jiné pracovní nabídky.

Na ostrahu stavby v Holešovicích přijmeme spolehlivé pracovníky, kteří zastřeží jednotlivé stanoviště na stavbě.

Post je vhodné místo i pro OZP.

Náplň práce:
- ostraha svěřených prostor
- zajištění chodu vrátnice
- nepravidelné pochůzky
- 12ti hodinové směny (denní/noční)

Co od vás očekáváme:
- Trestní bezúhonnost
- samostatnost a spolehlivost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Co vám nabízíme:
- veškeré zázemí
- dlouhodobé uplatnění na HPP i DPP
- mzda od 70Kč/hod dle výkonu + příplatky
- uniformu
- příjemné prostředí a přátelský kolektiv