projektoví manažeři, rozpočtáři energetických staveb

  • Havířov

Pracovní místo ( projektoví manažeři, rozpočtáři energetických staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma GASCONTROL, společnost s r.o. hledá pracovníka na pozici projektový manažer, rozpočtář energetických staveb.

Pracovní náplň - vypracování technických a obchodních nabídek, oceňování rozpočtů (prací a výrobků), tvorba cen, příprava obchodních smluv, koordinace realizace zakázky, prezentace produktů, získávání nových zákazníků

Požadujeme - zkušenosti s technickou a obchodní činností (vedení a koordinace staveb), zkušenosti s rozpočtováním,zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilitu, SŠ vzdělání technického směru, praxi min. 3 roky nejlépe v oboru technologická zařízení staveb.

Nabízíme - po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, mzdové ohodnocení dle výsledků obchodní činnosti, podporu vzdělávání, stabilní zázemí perspektivní společnosti

V případě vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy na adresu firmy nebo na el. adresu ou@gascontrol.cz
Volné místo projektoví manažeři, rozpočtáři energetických staveb pro lokalitu Havířov.