ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILU

Pracovní místo ( ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o denní linku Ostrava-Žilina-Ostrava
Požadujeme:
ŘP skupiny C+E, praxe min. 3 roky
Kontaktní osoba: David Lipnický, tel. 602 889 989
email: autodopravaatlpokno.cz
Aktualizace: 6.1.2017
Volné místo řidič/ka nákladních automobilu pro lokalitu Hlučín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Proklientský poradce na pobočce ČSOB pojišťovny Nabízíme příležitost pro nové spolupracovníky na pobočku v Olomouci a ve Šternberku. Co Vás u nás čeká: - Servis a péče pro stávající a nové klienty - Nabídka finančních produktů, sjednávání smluv - Běžná administrativa spojená s péčí o klienty - ...
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB Olomouc, Inzerováno včera

Řidiči kamionu pro vnitrostátní dopravu ŘIDIČI KAMIONU PRO VNITROSTÁTNÍ DOPRAVU Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk. C,E, profesní průkaz První kontakt: telefonicky 776160398 ov. 17.2. Volné místo řidiči kamionu pro vnitrostátní dopravu pro lokalitu Vsetín.
Ivo Koutný Vsetín, Inzerováno včera

Řidiči taxi ŘIDIČI TAXI - místo výkonu Vsetín Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, věk nad 21 let. Nabízíme 66,-Kč/hod. První kontakt: telefonicky 776160398 ov. 17.2. Volné místo řidiči taxi pro lokalitu Liptál.
Luděk Koutný Liptál, Inzerováno včera