Referent/ka odboru školství a kultury - technik

  • Brno

Pracovní místo ( Referent/ka odboru školství a kultury - technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění a z. č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění výběrové řízení na funkční místo úředníka/úřednice na dobu neurčitou : Referent/ka odboru školství a kultury - technik
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice:
kontrola správy, provozu a údržby objektů
příprava oprav a investičních akcí a jejich dozorování v průběhu realizace
výběr a koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby, přebíraní prací,
zajišťování přípravy, uzavírání a změn smluv
prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace a zpracování zápisů a protokolů o předání staveb
průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu
shromažďování a vyhodnocování materiálů vztahujících se k problematice implementace strukturálních fondů a technické pomoci
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, 9. platová třída, tj. od 15.780,- Kč/měsíc podle délky započitatelné praxe a dosaženého vzdělání, případně osobní příplatek.
Termín nástupu: dle dohody
Požadavky:
vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou stavebního směru
znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění a dalších souvisejících předpisů
znalost zákona č. 137/2006 Sb., o ve