Projektant/ka - Rozpočtář/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Projektant/ka - Rozpočtář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s.
přijmou zaměstnance na pracovní pozici Projektant/ka - rozpočtář/ka
Požadavky:
Vzdělání VŠ technického zaměření nebo SŠ technického zaměření, praxe výhodou
Základní znalost BUILDpower, autoCAD, MS Office (MS Excel, Word)
Samostatnost, zodpovědný přístup
Aktivní řidičský průkaz sk. B
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Motivační dopis
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Tvorba rozpočtů projektů všech stupňů v oblasti tepelné techniky a vytápění, studií a předprojektových záměrů
Tvorba projektové dokumentace všech stupňů v oblasti tepelné techniky (zdroje tepla, výměníkové stanice, potrubní rozvody)
Výpočty zdrojů tepla a dimenzování potrubních sítí
Komunikace s investorem, příslušnými úřady
Účast při zajišťování autorského dozoru stavby
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději 16.12.2016 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno,