inspektor/inspektorka zaměstnanosti

  • Brno

Pracovní místo ( inspektor/inspektorka zaměstnanosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

inspektor/ka zaměstnanosti
ukončené VŠ vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání
praxe a zkušenosti v oblasti pracovněprávních vztahů vítána (zákoník práce, personalistika, mzdové účetnictví), zákona o zaměstnanosti (č. 435/2004 Sb.)
praxe v kontrolní činnosti výhodou
aplikace právních předpisů v praxi
morální bezúhonnost
komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi
flexibilita, asertivita
znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
samostatné jednání a rozhodování, zodpovědnost
řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
Hlavní náplň činnosti:
ve vybraných subjektech - u kontrolovaných osob provádí kontrolu v oblasti nelegálního zaměstnávání a pracovních podmínek se zaměřením na dodržování povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů
Podmínky nástupu:
platové podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb.
platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.
povinnost absolvovat minimálně tří měsíční zácvik ukončený inspektorskou zkouškou
Termín nástupu: 10. 1. 2017
Pracovní poměr: na dobu určitou po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené.
Pracovní smlouva bude uzavřena v souladu s § 178 zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě.
Zaměstnanec bude pracovat na služebním místě a v rámci sjednaného druhu práce bude konat činnosti podle zákona o státní službě.

Místo výkonu práce: Oblastní inspektorát práce pro Jihomoravský kraj a Zlínský kraj, Milady Horákové 3, 658 60 Brno.

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z rejstříku trestů doručte do 15. 12. 2016 na adresu nebo e-mail