Sociální pracovník

  • Bruntál

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Změna provedena dne 13.1.2017
místo výkonu práce : Vrbno p/P
OPEN HOUSE o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník do programu „Služby drogové prevence Vrbno p.P.“, (terénní program, výkon práce ve Vrbno p.P.).
SDP Bruntál je registrovaná sociální služba poskytovaná ve městě Bruntále od března 2010. Pracuje s lidmi od 15 – 64 let, kteří jsou ohroženi závislostí nebo jsou závislé na návykových látkách.
Hlavní pracovní náplň:
. Výkon povolání sociálního pracovníka, poskytování sociálních služeb cílové skupině (terénně - Harm Reduction, poradenství, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, aj.)
. Analytická, metodická a koncepční činnost,
. Podpora a účast na fakultativních činnostech služby,
. Administrativa, vedení dokumentace spojené s poskytováním služby,
. Dohlížení na kvalitu poskytovaných služeb.
Nabízíme:
. Pracovní úvazek 1,0 na dobu určitou po dobu trvání projektu - 31. 1.2020 (v případě navazujícího finančního zajištění projektu možno pokračovat i dále),
. Platové podmínky dle platných mzdových předpisů MPSV, tj. HM min. 14.100 po zaškolení (podle délky praxe) + odměny do výše 25.000,-Kč HM,
. Zaškolení, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi),
. Možnost ovlivnit pracovní postupy, metodické materiály,
. Možnost seberealizace, osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru,
. Firemní benefity,
. Práci v neformálním prostředí s přátelskou atmosférou, otevřenou komunikací.
Požadavky:
. Vysokoškolské, vyšší odborné - splnění předpokladů pro výko