Programátor se znalostí VBA, DAO, SQL

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Programátor se znalostí VBA, DAO, SQL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované dovednosti: Práce s PC, znalost programování VBA, DAO, SQL

Jazykové znalosti: Čeština - Aktivní, výborná znalost slovem i písmem

Angličtina - Aktivní, výborná znalost slovem i písmem

Náplň práce:
Práce na úpravách, rozšíření a vývoji firemního informačního systému Altus Vario - úpravy tiskových výstupů, exportů, importů, tvorba doplňků, událostí, automatizace procesů.

Požadujeme:
Výbornou znalost programování v jazyce VBA
Alespoň částečnou znalost DAO, SQL
Chuť podílet se na vývoji firemního informačního systému
Aktivní a pozitivní přístup k práci
Dobrou znalost anglického jazyka

Uvítáme: Předchozí zkušenosti v oblasti vývoje firemních systémů

Nabízíme
Odpovídající platové ohodnocení
Zázemí kanceláře v České Lípě
Práci na moderní technice
Po zapracování možnost částečné práce z domova.

Své životopisy nám posílejte na email roel.ramp@seznam.cz.

Místo výkonu práce: Hrničířská 765, Česká Lípa + home office
Volné místo programátor se znalostí vba, dao, sql pro lokalitu Česká Lípa.